Drodzy wyborcy, sympatycy KWW „Nasze Podlasie”

Szanowni PaństwoKWW Nasze Podlasie
Drodzy wyborcy, sympatycy KWW „Nasze Podlasie”
W imieniu wszystkich kandydatów startujących na burmistrzów, wójtów, radnych miejskich, gminnych i powiatowych składamy Wam serdeczne podziękowanie za oddane na nas głosy. Dzięki Wam będziemy mogli nadal realizować nasze zamierzenia, działać na Waszą korzyść i w Waszym interesie. 
Mamy już wójta w Gminie Wyszki, ważą się losy naszej kandydatki na Wójta Gminy Bielsk Podlaski. Potrzebujemy tu nadal Waszej mobilizacji i wsparcia. Prosimy Was o to.
W powiecie bielskim sytuacja jest już jasna. Mamy absolutną większość w Radzie Powiatu – 9 mandatów (4 mandaty w Bielsku Podlaskim, 3 mandaty w okręgu nr 2: Rudka, Brańsk gmina i miasto, Boćki i Orla, 2 mandaty w 3 okręgu – gminy Bielsk Podlaski i Wyszki).
W mieście Bielsk Podlaski naszemu kandydatowi nie udało się uzyskać wejścia do II tury w wyborach na Burmistrza, ale mamy 4 mandaty w Radzie Miasta. To dużo zważywszy, że jesteśmy tam ugrupowaniem, które umożliwia pozostałym zbudowanie stabilnej koalicji. 
Dziękujemy Wam, nasi Wyborcy, za te sukcesy, za Wasze wsparcie i oddane w wyborach głosy. Jak zawsze, możecie liczyć na dobrą pracę naszych samorządowców – Waszych reprezentantów.
Z wdzięcznością i szacunkiem
Przedstawiciele KWW „Nasze Podlasie”
Posted in Oddział bielski.